האצלת סמכויות לוועדים מקומיים 2024
איילת השחר איתי הרדוף
מתי אזולאי
רועי דורה
אמיר עילם
אלון ארבל
נעם רווח
ברעםאהוד רייביץ - יו"ר משותף
שמואל בן איש - יו"ר משותף
דניס גבע
ז'אן נואל בגאר
אילנה רגב
דודו זיו
ענת לוסטיג
אורלי גהנמא
אלי ברוך
יערה ויקסלבאום
שמרית רטהוד
גדותשלמה גץ – יו"ר
נבות עבאדי
שחר נחמיאס
אילן גפני
יהודה יגר
מרה וייס – איזנברג
עדנה זיו
עידית מילרד
שריאל היבנר
בלה אסולין
גונןיעל אתר פלד- יו"ר ועד מקומי
יעל לוי
סתו פקסלר כרוסט
מעין לשם
חיים גינזבורג
דן דורית בן שלום משה
נדב בן יעקב
דוד שושני
יוסי טל
לריסה אקסלרוד
לינור מגל
דפנהחיים קמין – יו"ר
אורית ויזל קונפינו
יצחק טולדו
אורית פראג
עוזי רווה
אופיר גרשוני
מגן שנהב
מידן בורנשטיין
רפי שאקי
הגושריםדן בן שמואל
רמי ברוך
ליאור הר שגיא
חיים חבלים
רוני מוסקוביץ
מורן מורג
עלי רביד
חולתה רגולסקי נתן - יו"ר
ברנזון אברהם
צליכובר מאירה
אבנרי כפיר
יפתחאלי קדוש – יו"ר
יריב פיכטלברג
אורן לוי
מוסה נפתלי
סבר זמיר
יראוןסיגלית וסרמן - יו"ר
נטליה פיבניק
חיים וסרמן
נועה בן שלוש
מירית שולמן
ערן קאלו
יובל אבולעפיה
כפר בלוםיוסף שטרן - יו"ר
אסף שטרן
רינה שחם
איציק רואימי
ניב דניאל
כפר גלעדידורון לביא - יו"ר
גל ספיר
יואל אורבוך
טמיר אברהמס
כרמית שחר
צפרא פורת
מתן אמיר
כפר הנשיאשחר כץ - יו"ר
רותי גדליזון
לינדה פורטמן
יפעת וייסבקר
גדי עמית
כפר סאלדגבי גרינפלד - יו"ר
אסתי דרור
אלון פיאטקה
פנינה אייזנברג בורנשטיין
להבות הבשןמיקי אטיאש – יו"ר
אריאל קופרברג
ליאת בן אדיבה
אלי אברג'יל
אופיר שמש
גיא הפטקה
מחנייםדורית בן אברהם - יו"ר
גיל מרום
אילנית ארד
נועם אביטל
מלכיה אהוד אביתר
עידן ברנע
שרון ליפשיץ
בועז פרי
לירז מועלם
יונתן וורטיקובסקי
אודל ארבל - קומיסר
מנרהאהוד רובינפלד
אילה כפיר
תמיר דואדי
סמי ששון
נאור שמיע
יונה אלקולומברי
מעיין ברוךרועי שרון - יו"ר
תוכי (איתן) שדה
עדי רן
יעקב איה
גפני דפנה
משגב עם כרמית טל
רעיה שרוני
איציק זמיר
עמרי סופר
לילך נתשונוב
בן גידו
עופר מוסקוביץ
נאות מרדכיאסתר דעי - יו"ר
גדי קדושים
דוד ניול
הדס ציוני
ישי הוטא
משה קלינמן
סאסא שירי פרסון - יו"ר
דגנית שוורץ
שלומית פרנטי
נגה מאיר דינר
אברי רצ'בסקי
יעל הלימי
איתי ברטנובסקי
נטע שטרק
ירדנה ספרשטיין
דוד צורן
לוצ'אנו אסין
ראול כהן
לייזר הויזליך
ליאור ששון
עמיעדדוב ברקת - יו"ר
דלית דיאנו
דורון שגיא
רועי פלד
ג'ון ינאי
אורית נריה
ניר בן צבי
מזל גודמן
אייל קולמן
עמירשבולת בני - יו"ר
אביעזר שמואל
אנג'וני חיים
בן-ארצי שוקי
הכהן מאירה
וסרמן דרורי
כהן שמחה
ליטבק רוני
צבעוןעדי שי
גיל אהרונוביץ
שי שחם
רועי פטנקין
יואב שדמי לביא
קדריםאייל הדרי - יו"ר
אסף עוזיאל
ארז נפתלי
חנן שטיינפלד
פול שטיינר
רועי זילברמן
אלון ברש
שדה נחמיה עדי כהן - יו"ר
דויד סיסו
דודי גבאי
מרסלה שלח
שמירעובד בן זאב יו"ר
זהר אלבג
טלי רותם אהרון
מירב גרץ רונן
מירית מירון
נעם ברן
הלל אפרת
שנירמוטי דיאמנט - יו"ר
דוד הריס
נמרוד דורון קינסבורן
עומר שיטה
טובה שגיא
נעמי אגרא
מעין מלמן מרקס
מיכל להב